Archiwum wiadomości

Finansowanie międzynarodowej współpracy naukowej - dr inż. arch. Karolina Kurtz w ministerialnym zespole doradczym 29.02.2024 12:07

28 lutego 2024 r. pani dr inż. arch. Karolina Kurtz z Katedry Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych WBiIŚ została ponownie powołana przez Ministra Nauki Dariusza Wieczorka w skład Zespołu doradczego do spraw finansowania międzynarodowej współpracy naukowej.

Zespół działa przy Wydziale Finansowania Międzynarodowej Współpracy Naukowej Departamentu Nauki, a przewodniczy mu prof. Krzysztof Walczak. Do zadań Zespołu należy m.in. opiniowanie i ocena wniosków w ramach ministerialnych międzynarodowych programów grantowych, w tym szeregu inicjatyw realizowanych w ramach Horyzontu Europa, oraz wykonywanie innych zadań dotyczących międzynarodowej współpracy naukowej w obszarze szkolnictwa wyższego i nauki.

Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT