Archiwum wiadomości

Półkolonie w Ostoi 18.05.2017 12:49

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej zaprasza serdecznie na półkolonie letnie „Edukacja na wakacjach” przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo półkolonie ekologiczne oraz survivalowe przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Grupy liczą maksymalnie 15 dzieci. Półkolonie ekologiczne dotyczą tematów w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, odnawialnych źródeł energii, natomiast w grupie survivalowej - związane są z pierwszą pomocą, rozpoznawaniem zwierząt, nauką orientacji w terenie, pracą z mapą, nauką rozpalania ognisk i in. Codziennie dzieci będą miały realizowany inny temat zajęć. 
Naszym zajęciom będą towarzyszyć ciekawe warsztaty, doświadczenia związane z omawianymi zagadnieniami. W programie przewidziano również warsztaty plastyczne, manualne, a także wiele gier i zabaw ruchowych w budynku i na świeżym powietrzu.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.oze.szczecin.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numer: 91 483 54 50.