Archiwum wiadomości

Wpisani do Złotej Księgi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie 26.06.2017 11:54

22 czerwca w sali senatu odbyło się spotkanie władz Uczelni z najlepszymi absolwentami z roku akademickiego 2015/2016 wyróżnionymi wpisem do Złotej Księgi Absolwentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

- Jesteście najlepsi z najlepszych. Zostaliście wybrani spośród ok. 2500 absolwentów. Jesteśmy dumni, że mieliśmy takich studentów. W wasze ślady próbują iść inni, jest to jednak bardzo trudne, o czym świadczy fakt, że jedynie na sześciu, spośród dziesięciu wydziałów, udało się wyłonić absolwentów godnych wpisania do Złotej Księgi. Powiedział prorektor do spraw studenckich dr hab. inż. Arkadiusz Terman, który odczytał również pismo gratulacyjne JM Rektora.

Władze ZUT z wyróżnionymi absolwentami ZUT (format:  jpg, rozmiar:  2,84 MB)