Finał III edycji zawodów WIMiM RC 23.04.2024 13:29

22 maja na dziedzińcu Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie odbędzie się Finał III edycji zawodów WIMiM RC.

Impreza ma na celu aktywizację studentów i promocję Wydziału. Zawody składają się z czterech konkurencji: Gymkhana X, Hills of Skills, Courier Madness i Dead Race. Wszystkie odbywają się na tym samym odgrodzonym terenie z możliwością obserwacji zmagań przez publiczność.

Łącznie w zawodach uczestniczyć będzie 14 drużyn: dziesięć drużyn z Wydziału, dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 1 w Stargardzie, jedna drużyna z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie oraz jedna drużyna z XVI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

Wygrywa zespół, który podczas zawodów zdobędzie największą liczbę punktów.

Harmonogram zawodów – w maju.

Film z I edycji zawodów:

youtu.be/zc1zVRSUVOE

Film z II edycji zawodów:

youtu.be/RD7Z2rGcV7Q

Firmy i Przedsiębiorców, którzy chcą aktywnie wesprzeć organizację zawodów zapraszamy do kontaktu. Aktywna obecność na uczelni to słuszna droga do zrównoważonego rozwoju kadry inżynierskiej w przedsiębiorstwach.

Do grona sponsorów i wystawców dołączyli już: ANIMEX oraz FORIVIA Faurecia.

Zapraszamy wszystkich studentów, uczniów szkół średnich oraz sympatyków wydziału do przybycia na imprezę i wyścig. Niech wygra najlepszy! Wstęp wolny, kibice mile widziani.

Więcej informacji: Katarzyna Sokolik 91 449 48 63, ksokolik@zut.edu.pl