Koło Naukowe Statystyki Matematycznej „Gauss” działające przy Politechnice Wrocławskiej zaprasza studentów na VI Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych (NOMAD) 22.04.2016 12:33

Koło Naukowe Statystyki Matematycznej „Gauss” działające przy Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej zaprasza studentów do wzięcia udziału w VI edycji Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostw w Analizie Danych (NOMAD), których tematyka związana jest z programistycznym podejściem do analizy danych. Konkurs NOMAD jest okazją do zademonstrowania i doskonalenia umiejętności zespołowego rozwiązywania zadań i problemów statystycznych; kierowany jest do studentów szkół wyższych, którzy posiadają podstawową wiedzę ze statystyki i programowania. To idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w praktycznym wykorzystywaniu metod statystycznych oraz zdolności interepersonalnych.

Strona internetowa: nomad.im.pwr.wroc.pl

Plakat (format:  pdf, rozmiar:  675 kB)