Konkurs stypendialny dla studentek uczelni technicznych z całej Polski 17.06.2016 11:12

Już tylko do 30 czerwca można aplikować do programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn"!

Mamy do rozdania aż 20 stypendiów po 12 000 zł (brutto) na rok akademicki 2016/17.

Program Nowe Technologie dla Dziewczyn przeznaczony jest dla studentek uczelni technicznych z całej Polski

z takich kierunków jak:

• automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria bezpieczeństwa
  • inżynieria cyfryzacji
  • mechatronika
  • nanotechnologia
  • teleinformatyka

Stypendystki programu otrzymają nie tylko pieniądze - mogą także liczyć na silne wsparcie merytoryczne. Będą pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA!

To jedyny taki program w Polsce. Nie pozwól, aby ominęła Cię taka szansa, APLIKUJ już dziś!

Zwłaszcza, że części Dziewczyn aplikujących do programu zaoferujemy jedno ze 100 miejsc na pierwszym w Polsce obozie inspiracyjnym dla dziewczyn w nowych technologiach - INSPIRATIONAL BOOT CAMP 2016 (koniec września br., Mazury)

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl

Twórz z nami przyszłość nowych technologii!