Strona ZUT laureatem VIII edycji konkursu Strona Internetowa bez Barier 28.04.2017 13:59

W dniu 25 kwietnia 2017 r. w gmachu Sejmu RP podczas konferencji Włączenie Cyfrowe odbyło się uroczyste wręczenie statuetek laureatom konkursu Strona Internetowa bez Barier.

Nagrodę przyznawano w kategoriach:

• Najlepszy z Najlepszych
  • strona publiczna powyżej 100 podstron
  • strona publiczna do 100 podstron
  • strona niepubliczna do 100 podstron
  • strony powstałe w oparciu o Szablony Polskiej Akademii

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zdobył statuetkę w kategorii strona publiczna powyżej 100 podstron.

Konkurs zorganizowany był pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Rzecznika Praw Obywatelskich .

Nagrodę z rąk ministra Marka Zagórskiego i przewodniczącego Rady Fundacji Widzialni Artura Marcinkowskiego odebrała mgr inż.  Anna Czekalska - administrator serwisu ZUT, koordynator ds. stron internetowych.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie jest pierwszą uczelnią wyższą nagrodzoną w konkursie Strona Internetowa bez Barier za swoją stronę główną.

Więcej informacji na stronie konkursu Strona Internetowa bez Barier.