Uwaga! Rozpoczyna się kolejna edycja programu stypendialnego Prezydenta Miasta Szczecin dla najzdolniejszych studentów i doktorantów 12.02.2015 13:08

Program stypendialny Prezydenta Miasta Szczecin przeznaczony dla najzdolniejszych studentów i doktorantów to jeden z instrumentów realizacji Polityki wspierania rozwoju nauki i szkolnictwa wyższego. Ma za zadanie nieść pomoc w pozyskaniu dla miasta i szczecińskiego środowiska naukowego kadr naukowych oraz zapobiegać odpływowi z jego terenu młodych, zdolnych absolwentów szkół wyższych i naukowców.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta /wejdź/ www.szczecin.pl/UMSzczecinSwiat/chapter_59018.asp

Wnioski o stypendium naukowe należy składać w terminie od 2 do 10 marca 2015 roku do godz. 15.00. w Urzędzie Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1 (Biuro Strategii, pok. 407, skrzydło Urzędu Miasta przy ul. Odrowąża).

Zapraszamy!