Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT/SAMODZIELNY REFERENT 29.03.2024 11:18

MIEJSCE PRACY: Dział Wynalazczości i Ochrony Patentowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

OPIS STANOWISKA

• obsługa administracyjna, prowadzenie spraw kancelaryjnych i osobowych działu
  • przyjmowanie zgłoszeń pracowniczych projektów wynalazczych
  • prowadzenie rejestrów projektów wynalazczych, umów dotyczących projektów
  • prowadzenie teczek projektów wynalazczych
  • prowadzenie spraw związanych z terminową realizacją opłat za projekty wynalazcze
  • prowadzenie sprawozdawczości

• wykształcenie wyższe magisterskie,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • rzetelność, sumienność, samodzielność,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność obsługi pakietu Office,
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,

DODATKOWE ATUTY

• znajomość procedur na uczelni wyższej,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • wykształcenie techniczne

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu na zastępstwo na czas zwolnień i urlopu macierzyńskiego,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

• dofinansowanie do wypoczynku,
    • świadczenia pieniężne związane ze zwiększonymi wydatkami w okresie zimowym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

• bezpłatny parking w centrum miasta.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 20.04.2024 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta/samodzielnego referenta do DWiOP” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na ref./sam. ref. do DWiOP” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 29.04.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.