Zapełnia się Złota księga 24.03.2015 14:34

Kolejni, najlepsi absolwenci Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie dostąpią zaszczytu wpisania do Złotej księgi absolwentów.

Uroczyste spotkanie rektora z najlepszymi absolwentami roku akademickiego 2013/2014 odbędzie się 25 marca 2015 r. o godzinie 12.00 w sali senatu ZUT (al. Piastów 19)

Absolwenci, którzy uzyskali wyróżnienie otrzymują również list gratulacyjny oraz medal pamiątkowy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Wyróżnienia przyznano na wniosek rad wydziałów 16. absolwentom z kierunków:  technologia żywności i żywienie człowieka, informatyka, technologia chemiczna, ochrona środowiska, biotechnologia, zarządzanie i inżynieria produkcji, biotechnologia, ekonomia, biologia.