Archiwum wiadomości

Malwina Niedźwiedź ponownie wybrana Ambasadorem Marki Grupa Azoty 19.12.2023 08:33

Z dumą informujemy, że doktorantka naszej Szkoły Doktorskiej Pani mgr inż. Malwina Niedźwiedź ponownie została wybrana Ambasadorem Marki Grupa Azoty. Pani Malwina reprezentowała ZUT w VI edycji Programu Ambasadorskiego: promowała tak ważne wydarzenia jak Akademia Wodorowa, uczestniczyła w targach, w tym organizowanym w ramach Dni Otwartych naszej uczelni Student Expo i była obecna przy podpisaniu listu intencyjnego o utworzeniu Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej. Ponowny wybór jest wyrazem uznania ze strony jednego z naszych najważniejszych partnerów przemysłowych i zapowiedzią kolejnych wspólnych przedsięwzięć.

fot. materiały prasowe Grupy Azoty Police