Archiwum wiadomości

Masz pomysł na rozwiązanie antykryzysowe z obszaru ekologii, społeczeństwa lub gospodarki? To wydarzenie może być dla Ciebie ciekawe 06.10.2022 12:15

Centrum Inicjatyw Gospodarczych zaprasza na wyjątkowy Hackathon, który odbędzie się 5 i 6 listopada w Centrum Kultury Studenckiej “Kreślarnia” w Koszalinie. To wydarzenie inne niż wszystkie, które łączy nowe technologie i pokazuje Ci jak przełożyć pomysły na działający biznes

 

Dołącz do jednej ze ścieżek tematycznych i stwórz rozwiązanie, które zapobiegnie lub zminimalizuje skutki kryzysów występujących na Pomorzu Zachodnim! Znajdź funkcjonujące rozwiązanie w odpowiedzi na:

  • kryzys klimatyczny
  • kryzys gospodarczy
  • kryzys społeczny

Wydarzenie przewiduje 2 dni dynamicznej pracy zespołów pod okiem mentorów, której finałem będzie zaprezentowanie swoich projektów przed jury. Najlepsze z nich otrzymają nagrody. W czasie wydarzenia uczestnicy opracują innowacyjne rozwiązania antykryzysowe i przetestują, czy przyjęte hipotezy biznesowe odpowiadają na rzeczywiste potrzeby odbiorców. Nie musisz być programistą, żeby wziąć udział! 

 

To już druga edycja wydarzenia realizowanego w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”. Pierwsza odbyła się w czerwcu w Szczecinie, gdzie uczestnicy zmierzyli się z wyzwaniami mającymi na celu pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie.

Szczegóły i formularz zapisów znajdziesz na stronie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 października.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.