Baltic University Programme - zostań mentorem w czasie rejsu szkoleniowego po Morzu Bałtyckim (sierpień) 22.04.2024 13:59

Sieć Baltic University Programme zaprasza doktorantów do aplikowania o program mentorski realizowany w trakcie szkole letniej BUP Science and Sail 2024, która odbędzie się w dniach 4-11 sierpnia 2024 w formie rejsu po Morzu Bałtyckim połączonego z zajęciami stacjonarnymi w Klaipeda University, Litwa.

Program kursu skupia się na środowisku Morza Bałtyckiego. Zakwalifikowani uczestnicy będą sprawować opiekę mentorską nad studentami pobierającymi próby, przeprowadzającymi analizy, uczącymi się o lokalnym wpływie zmian klimatycznych i utraty bioróżnorodności oraz sposobami rozwiązywania powiązanych problemów. Nabór otwarty jest dla wszystkich kierunków studiów, wcześniejsza znajomość uwarunkowań środowiska Bałtyku nie jest wymagana.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy pokrywają koszty podróży – zakwalifikowanych uczestników z ZUT prosimy o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.balticuniv.uu.se/activities/bup-science-and-sail-2024/

Zgłoszenia (rejestracja elektroniczna Kurt - Webbaserade enkäter (uu.se)  ) przyjmowane są do 19 maja.