Akademickie Piątki Przystani Nauki. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dla naukowców i nauczycieli akademickich. Jest w czym wybierać! 17.11.2022 09:09

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do uczestnictwa w warsztatach i webinariach, realizowanych w ramach Akademickich Piątków Przystani Nauki. Spotkania prowadzone są w formule online.

W tym semestrze do wyboru jest ponad 70 warsztatów, które prowadzą eksperci z całej Polski m.in.:

•          Nowoczesne przywództwo,

•          Zarządzanie innowacją,

•          Ochrona własności intelektualnej w prawie i w praktyce,

•          Homo ludens – pomiędzy nauką a zabawą. Grywalizacja: pomysły i narzędzia,

•          Budowanie marki osobistej – Personal branding,

•          Jak aktywizować studentów za pomocą TIK? Pomysły, metody, narzędzia,

•          Zarządzanie i wdrażanie projektów B+R,

•          Autoprezentacja i wystąpienia publiczne,

•          Ujarzmić stres i nie wypalić się,

•          Nauczanie problemowe (PBL – Problem Based Learning)- Student w centrum procesu uczenia się.

•          Tworzenie prezentacji interaktywnych i filmów,

•          warsztaty w języku angielskim: Secrets of Communication,  Managing and building the team, How to tame stress and prevent yourself from burnout.

Akademickie Piątki Przystani Nauki to także webinaria zakończone sesją pytań do prowadzących. Uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające udział w warsztatach. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie projektu.

Zapraszamy do zapisów oraz wzięcia udziału.

Na zdjęciu oferta warsztatów