Informacje bieżące

Dyżur ekspercki: Już teraz zostań Ekspertem Komisji Europejskiej 17.10.2019 11:30

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie zaprasza wszystkich pracowników naukowych, doktorów i doktorantów, przedsiębiorców, pracowników administracyjnych oraz osoby z doświadczeniem pracujące w firmach na dyżur ekspercki.

Dyżur poświęcony będzie sposobności dołączenia do grona Ekspertów Komisji Europejskiej oceniających wnioski projektowe w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020.

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działasz w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie i posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym KOMISJA EUROPEJSKA POSZUKUJE WŁAŚNIE CIEBIE.

Dyżur ekspercki odbędzie się we wtorek, 29 października 2019 r., w godz. 08:00-15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie przy ulicy Jagiellońskiej 20-21, w sali Przymierzalnia (002, parter).

Wydarzenie ma formę indywidualnych, 60-cio minutowych konsultacji. Na dyżur obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie poprowadzą eksperci z Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
w Szczecinie: p. Angelika Łysiak, specjalista ds. Programów Badawczych UE oraz p. Sara Tabor-Osińska, konsultant ds. programów badawczych z zakresu Horyzont 2020.

Przed konsultacją prosimy o przygotowanie CV w języku angielskim (w formie elektronicznej).

Z uwagi na awarię strony internetowej RCIiTT w Szczecinie, w celu rejestracji zapraszamy do kontaktu mailowego z p. Wojciechem Jędrzejewskim e-mail: Wojciech.Jedrzejewski@zut.edu.pl .
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z p. Sarą Tabor-Osińską, konsultantem Regionalnego Punkt Kontaktowego PR UE, e-mail: Sara.Tabor@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 45 49.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w warsztatach jest bezpłatny