Informacje bieżące

Najgrzeczniejsi studenci WMiIM dostali prezenty od Mikołaja 06.12.2023 13:45

Mikołajki na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT były w tym roku wyjątkowo bogate. W środę, 6 grudnia w holu budynku Wydziału odbyły się dwie połączone imprezy mikołajkowe MECHA MIKOŁAJKI & MIKOŁAJ SPAWALNIK.

MECHA MIKOŁAJKI to było spotkanie z Mikołajem i rozdawanie prezentów dla grzecznych studentów.

Druga część spotkania - MIKOŁAJ SPAWALNIK, czyli quiz z nagrodami, cieszył się największą popularnością.

Nagrodą główną były najnowsze okulary VR Oculus Meta Quest 3. Inne nagrody to słuchawki HUAWEI Freebuds Pro 3 i myszy Logitech MX Master 3S. Trafiły one do pierwszych 10 osób, które wskazała platforma quizowa. Quiz przeznaczony był dla obecnych w holu Wydziału studentów WIMiM.

W zabawie, już drugi rok z rzędu udział wzięły zachodniopomorskie firmy, które same zgłosiły się do ZUTu. To ponad 20 przedsiębiorców z branży spawalnicznej, którzy chcieli aby nasi studenci dowiedzieli się o ich działalności. Zostając sponsorami, przesłali swoje dane do zutowskiej Bazy Wiedzy quizu. Ta została udostępniona na stronie internetowej. Studenci, którzy wzięli udział w zabawie, mieli szansę zdobycia wiedzy o przemyśle w naszym regionie oraz możliwościach kariery zawodowej.

Punktualnie w południe, w holu budynku Wydziału WMiIM otwarto też uroczyście nową wydziałową Strefę Studenta – dzięki hojności sponsorów, żacy otrzymali konsolę do gier i stół do ping-ponga, dodatkowo Władze Wydziału udostępniły swoim podopiecznym 75-calowy telewizor.

fot. Aurelia Kołodziej/ZUT