Nauczyciel Akademicki na medal - dr inż. Marta Piątek-Hnat 27.12.2018 12:53

Dr inż. Marta Piątek-Hnat pracownik naukowo-dydaktyczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Instytut Polimerów) została wybrana NAUCZYCIELEM AKADEMICKIM NA MEDAL w województwie zachodniopomorskim.

Plebiscyt był organizowany przez Redakcję Głosu Szczecińskiego i Głosu Pomorza.

Jest to nagroda dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie zachodniopomorskim. Pani dr inż. Marta Piątek – Hnat została zgłoszona do udziału w plebiscycie przez studentów i środowisko akademickie.

Wręczenie statuetki, dyplomu oraz nagród rzeczowych odbyło się 18 grudnia 2018 r. w Muzeum Narodowym- Centrum Przełomy w Szczecinie. W kategorii Nauczyciel Akademicki na Medal było nominowanych 120 pracowników naukowo- dydaktycznych uczelni województwa zachodniopomorskiego. Jest to niewątpliwie duży sukces Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie .

Pani Doktor serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na dydaktycznej i naukowej ścieżce kariery.