NAWA zaprasza na I Kongres Umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego - Gdańsk, 13-14 maja 28.03.2024 12:52

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na I Kongres  umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego organizowany w Gdańsku w dniach 13-14 maja 2024.

Kongres posłuży jako prezentacja międzynarodowych trendów i dobrych praktyk w obszarze umiędzynaradawiania oraz platforma debaty na temat kierunku, w jakim powinno zdążać umiędzynarodowienie kształcenia na polskich uczelniach.

NAWA jest koordynatorem prac nad przygotowaniem krajowej strategii umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego i nauki.

Program wydarzenia oraz elektroniczny formularz rejestracyjny dostępne na stronie Zaproszenie - NAWA