Informacje bieżące

Oferta pracy ZUT na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń i sprawozdawczości w branży energetycznej 12.09.2019 14:19

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Dział Administracyjno - Gospodarczy zatrudni w Sekcji Eksploatacji osobę na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń i sprawozdawczości w branży energetycznej.

Oczekiwane  kwalifikacje:

       • wykształcenie wyższe techniczne i staż pracy minimum 3 lata

            lub

       • średnie techniczne i staż pracy minimum 8 lat;

       • preferowane kierunki wykształcenia: elektryczny, sanitarny, energetyczny;

     • dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office w szczególności Excel-a, mile widziana znajomość programów księgowo – finansowych i doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

       •  prowadzenie bieżącej rejestracji ilościowej i kosztowej zużywanych mediów

            energetycznych i paliw dla obiektów Uczelni;

       • wyliczanie ryczałtowych kosztów opłat za pobrane media z instalacji Uczelni w

            przypadku braku opomiarowania licznikowego;

       • okresowe lub w zastępstwie refakturowanie kosztów zużytych mediów dla

            poszczególnych jednostek organizacyjnych Uczelni, firm zewnętrznych, najemców;

       • kontrola poprawności funkcjonowania układów pomiarowych, ich oplombowania
          i legalizacji;

       • przygotowanie korespondencji w zakresie rozliczeń i sprawozdawczości mediowej i

            energetycznej;

       • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań dla GUS i Urzędu Marszałkowskiego czy też innych instytucji  w zakresie: zużycia mediów energetycznych, paliw, posiadanych przez Uczelnię środków transportu, użytkowania i ochrony  środowiska naturalnego czy tez eksploatacji instalacji energetycznych Uczelni.

Wymagane dokumenty:

       •  CV.

       •  kopie  dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe.

       • posiadane referencje.

Dokumenty należy składać w terminie do 25.09.2019 r.

      • w wersji papierowej: Kancelaria Główna ZUT, al. Piastów 17,70-310 Szczecin w kopercie z opisem  „Oferta pracy ZUT na stanowisku  Specjalisty ds. rozliczeń i sprawozdawczości w branży energetycznej w Dziale Administracyjno – Gospodarczym” lub

       •  w wersji elektronicznej na adres: joanna.geslowska@zut.edu.pl lub slawomir.malolepszy@zut.edu.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych”

Zastrzega się prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.