Prezydent nagrodził najlepsze prace dyplomowe napisane na ZUT 29.10.2020 21:53

Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu dla absolwentów szczecińskich uczelni na najciekawsze prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie, które związane są ze Strategią Rozwoju Szczecina. W tym roku nadesłano trzydzieści pięć prac.

Prezydent Piotr Krzystek wyróżnił siedmioro naszych absolwentów z trzech wydziałów. W tej edycji laureatami konkursu zostali:

- Marika Micyk za pracę naukową pt. „Projekt adaptacji budynku "CEZAS" w Szczecinie na filię Miejskiej Biblioteki” (Wydział Architektury, kierunek architektura i urbanistyka).

- Małgorzata Duda za pracę naukową pt. „Projekt budynku mieszkalno- usługowego wraz z placem miejskim przy ulicy Kolumba w Szczecinie” (Wydział Architektury, kierunek architektura i urbanistyka).

- Anna Sagan za pracę naukową pt. „Projekt nowej siedziby Teatru Współczesnego w Szczecinie” (Wydział Architektury, kierunek architektura i urbanistyka).

- Aleksandra Kmieć za pracę naukową pt. „Projektor-Instytut Sztuki Filmowej w Szczecinie” (Wydział Architektury, kierunek architektura i urbanistyka).

- Aleksandra Mrozowska za pracę naukową pt. „Projektowanie i właściwości betonu przepuszczalnego” (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek budownictwo).

- Krzysztof Borowy za pracę naukową pt. „Projekt instalacji fotowoltaicznej dla łodzi rekreacyjnej” (Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, kierunek odnawialne źródła energii).

- Kamila Pachnowska za rozprawę doktorską pt. „Jakość owoców winorośli w zależności od rodzaju podkładki i cięcia roślin oraz ocena wybranych metod stabilizacji mikrobiologicznej moszczu” (Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, studia doktoranckie w dziedzinie rolnictwo
i ogrodnictwo).

Lista wszystkich laureatów dostępna jest na stronie internetowej www.stypendia.szczecin.eu. Ze względu na stan pandemii, w tym roku nie odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Prezydent Piotr Krzystek swoje gratulacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych: www.facebook.com/PrezydentSzczecina/ .

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym absolwentom Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.