r@bbIT - największe Targi Pracy branży IT w Szczecinie 28.03.2019 12:55

3 kwietnia 2019 roku w godz. 10.00-15.00 na Wydziale Informatyki ZUT, Żołnierska 52, odbędzie się szósta edycja największych w regionie Targów Pracy IT.

Zapraszamy studentów , uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz wszystkich tych, którzy zamierzają związać się z szeroko pojętą branżą IT do zapoznania się z rynkiem pracy tej branży. To doskonała okazja do zaplanowania swojej przyszłości i sprawdzenia jakiej wiedzy, umiejętności oraz kompetencji poszukują pracodawcy. Wszystkie firmy w jednym miejscu i czasie!

W ramach wydarzenia r@bbIT odbędą się Targi Pracy IT, ciekawe prezentacje o nowościach technologicznych, lokalnym rynku pracy i perspektywach rozwoju.

Studenci ze Studenckiego Koła Naukowego "Grupa.NET" przygotowali dla uczniów szkół szereg ciekawych warsztatów. Na warsztaty obowiązuje rejestracja.

Więcej na stronie wydarzenia: rabbit.zut.edu.pl