Rusza kolejna edycja badania Eurostudent 09.06.2022 14:44

Zapraszamy studentów do udziału w ankiecie

Drodzy Studenci, do końca czerwca można wziąć udział w kolejnej edycji  międzynarodowego projektu badawczego, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy. Polskie Uczelnie (w tym ZUT) biorą udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, rekomendowany przez MEiN, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia i II stopnia.

Ankieta zajmie ok. 20 minut, dostępna jest do końca czerwca. Zalecamy wypełnianie na większym ekranie niż smartfon.

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich.

Podziel się swoją historią i doświadczeniami.

Link do badania

Chcesz poznać raport porównawczy podsumowujący wyniki badania opublikowany w 2024 roku?

Dokument o badaniu oraz informacji o ochronie danych i zgodzie (format:  pdf, rozmiar:  171 kB)

Dokument dostępny cyfrowo (format:  pdf, rozmiar:  196 kB)

Dziękujemy za poświęcony czas.

Zespół badawczy EUROSTUDENT

___________________________________________________________________________

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź: www.eurostudent.eu Napisz: eurostudent@pbs.pl Zadzwoń (pn-pt 8-16): 511 890 222