Strefa Kół Studenckich na WKŚiR otwarta! 16.11.2023 18:06

To sami studenci będą dbać tu o ład i porządek. Oni też stworzyli wystrój tego miejsca. Strefę Studenckich Kół Naukowych, czyli miejsce relaksu między wykładami otwarto w środę, 15 listopada na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT. Znajduje się ona tuż obok wydziałowej auli w budynku przy ul. Słowackiego 17.

Zaadaptowane pomieszczenie wyposażono w: stół do ping ponga, tarczę do darta, planszówki, wygodne fotele i kanapy. Ściany zdobi tapeta „tablicowa” po której można pisać kredą. Do tego, w nowej studenckiej przestrzeni stanął automat z przekąskami, lodówka, mikrofalówka i szafki, w których można zostawiać swoje rzeczy.

- "Oskar, Kuba, Karolina i Michał to studenci, którzy zadbali o to, aby była to strefa relaksu i spotkań w cztery oczy" – mówił na otwarciu Strefy dziekan WKŚiR, prof. Arkadiusz Telesiński.

Na uroczystości obecni byli także JM Rektor ZUT prof. Jacek Wróbel i Prorektor do spraw studenckich Arkadiusz Terman.

Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT