Szkolenie: EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji 23.05.2019 12:35

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów.

Przeznaczone zostaną na to środki z Horizon2020!
Ma również za zadanie pomóc podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich pomysłów na większą skalę.
I tu zaczyna się nasza rola! Chcemy, żebyście przygotowali wnioski i dostali środki z Council of the European Union, rozwijali Wasze firmy i zarabiali na badaniach!
Przygotowaliśmy dla Was szkolenie, które poprowadzi Michał Grudziński – konsultant ds. programów badawczych UE a gościem specjalnym będzie Pani dr inż. Magdalena Bochenek – Ekspert Komisji Europejskiej ds. oceny wniosków projektowych.
Dowiecie się między innymi:

• jaka jest aktualna oferta konkursowa Europejskiej Rady ds. Innowacji,
  • ile można zdobyć pieniędzy na komercjalizację,
  • jak aplikować do SME Instrumentu II fazy (obecnie EIC Accelerator Pilot),
  • na czym będzie polegać nowa forma finansowania mieszanego – blended finance,
  • kim jest Ekspert oceniający wnioski i na co zwraca szczególną uwagę,
  • jak napisać dobry wniosek, czego się wystrzegać, a o czym bezwzględnie pamiętać.

Szkolenie jest bezpłatne i obowiązuje na nie rejestracja.

Zapraszamy!