Informacje bieżące

W dniach 21-24 listopada 2018 r. w Szczecinie odbędzie się druga edycja Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej. 29.10.2018 09:15

Tegoroczne Dni Współpracy Polsko - Niemieckiej zainauguruje Konferencja Współpracy, która odbędzie się 21 listopada br. o godz. 10.00 w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Projekt realizowany jest we współpracy z Miastem Greifswald przy wsparciu środków z programu INTERREG V A.

Tego samego dnia zaplanowano również Giełdę Kooperacyjną, mająca na celu ułatwienie przedsiębiorcom znalezienia nowych kontaktów, nawiązanie oraz budowanie długotrwałej współpracy pomiędzy firmami. Rejestracja na to wydarzenie już się zaczęła – wystarczy wypełnić formularz elektroniczny, przesłać wypełniony formularz na adres dwpn@um.szczecin.pl lub skorzystać z aplikacji dedykowanej wydarzeniu. 

W kolejnych dniach odbędą się wydarzenia towarzyszące, m.in.: Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców, konferencja poświęcona transferowi dobrych praktyk  z kilku europejskich regionów transgranicznych oraz szkolenie dla polskiej i niemieckiej kadry pedagogicznej zaangażowanej w nauczanie języka sąsiada. 

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej.