Webinar: Rodo dla start-upów 05.10.2021 09:55

Zapraszamy obecnych i przyszłych przedsiębiorców do udziału w szkoleniu z przepisów dot. ochrony danych osobowych, które odbędzie się w dniu 21 października 2021 r. o godz. 10:00.

Podczas szkolenia zostaną omówione zagadnienia:

• co to jest dana osobowa,
  • czy bazy danych wymagają ochrony,
  • co to są zgody marketingowe,
  • jakie dokumenty mogą nas ochronić przed wysokimi karami.

Spotkanie poprowadzi p. Patrycja Lubieniecka, radca prawny, inspektor ochrony danych osobowych, która aktualnie kieruje kancelarią specjalizującą się w doradztwie B2B w obszarach prawa własności intelektualnej, danych osobowych, nowych technologii oraz obsłudze korporacyjnej. Specjalizuje się w kontraktach handlowych przenoszących szeroko pojęte dobra niematerialne (know-how, aplikacje, etc.).

Zapraszamy do rejestracji.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości p. Magdalena Ostrowska, e-mail: Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl