Informacje bieżące

Wystawa zdjęć Piotra Wagnera w RCIiTT: "Szczecin moim okiem, czarno-biały Szczecin" 15.05.2024 07:26

Z największą przyjemnością zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej wystawy zdjęć! Wystawę można oglądać do 11 czerwca 2024 r., od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-19:00, w naszym Centrum przy ul. Jagiellońskiej 20-21, w holu na 1 piętrze.

Piotr Wagner –  zawodowo jest auditorem wiodącym systemów zarządzania wg norm ISO, właścicielem Centrum Medycznego Luxmedica a prywatnie - szczęśliwym posiadaczem trójki dzieci (dwie córki i syn) i „fotografem” amatorem.

"Przygodę z fotografią zacząłem w szkole podstawowej, pierwszy aparat -lustrzankę ZENIT- kupiłem za pieniądze… znalezione na ulicy. W domu miałem ciemnię, zajmowałem się robieniem zdjęć na wakacjach, podwórku, w szkole, imprezach, biwakach itp., następnie w domu wywoływałem i rozdawałem lub sprzedawałem znajomym. Później była przerwa, tzn. mniej intensywnie się zajmowałem fotografią, poświeciłem się pracy zawodowej i rodzinie, ale zawsze na wyjazdy zabierałem ze sobą aparat. Od kilku lat wróciłem do fotografii i poświęcam jej trochę więcej czasu, ale wciąż traktuję to jako hobby i pasję" - tak pan Piotr Wagner opowiada o początkach swojej przygody z fotografią.

Zapraszamy!

Fot. Aleksandra Rajska/RCIiTT