Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: REFERENT 05.07.2021 15:40

MIEJSCE PRACY: Dział Finansowy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 17.

OPIS STANOWISKA

• nadzór i kontrola nad ewidencją wpływających dokumentów skierowanych do Działu Finansowego oraz przekazywanie ich do jednostek organizacyjnych Uczelni,
  • przygotowywanie do wypłaty gotówkowych faktur i rachunków,
  • rozliczanie podróży służbowych, ryczałtów samochodowych, płatności dewizowych,
  • prowadzenie rejestru sprzedaży VAT WNT oraz rejestru faktur i zaliczek,
  • przygotowywanie dokumentów bankowych dotyczących płatności dewizowych oraz dyspozycji kupna i sprzedaży dewiz.

• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
  • znajomość przepisów o VAT,
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość zasad w zakresie:

rozliczania podróży służbowych,

rozliczania płatności walutowych,

przygotowywania dokumentów bankowych dotyczących płatności walutowych,

• znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość j. angielskiego mile widziana,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • komunikatywność.

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 16.07.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 23.07.2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.