Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: REFERENT 19.07.2021 11:40

MIEJSCE PRACY: Dział Księgowości Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 48.

OPIS STANOWISKA

• dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych
  • weryfikacja dokumentów związanych z realizacją projektów
  • bieżące uzgadnianie kont księgowych
  • prowadzenie rejestrów VAT zakupu, sprzedaży
  • udział w czynnościach związanych z zamykaniem miesiąca/roku
  • udział w audytach

WYMAGANIA

• wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie ekonomii, finansów i rachunkowości lub ukończony kurs rachunkowości dla kandydatów na księgowego
  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości
  • znajomość przepisów księgowych i podatkowych
  • podstawowa znajomości języka angielskiego
  • staranność, zaangażowanie, terminowość i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 13.08.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta-księgowość” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta - księgowość” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 20.08.2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.