Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: REFERENT - FINANSE 04.08.2021 13:08

MIEJSCE PRACY: Dział Finansowy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 17.

OPIS STANOWISKA

• nadzór i kontrola nad ewidencją wpływających dokumentów skierowanych do Działu Finansowego oraz przekazywanie ich do jednostek organizacyjnych Uczelni,
  • przygotowywanie do wypłaty gotówkowych faktur i rachunków,
  • rozliczanie podróży służbowych, ryczałtów samochodowych, płatności dewizowych,
  • przygotowywanie dokumentów bankowych dotyczących płatności dewizowych oraz dyspozycji kupna i sprzedaży dewiz.

• wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość zasad w zakresie:
  1. rozliczania podróży służbowych,
  2. rozliczania płatności walutowych,
  3. przygotowywania dokumentów bankowych dotyczących płatności walutowych,
  • mile widziana:
  1. znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  2. znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
  3. znajomość przepisów o VAT,
  4. znajomość pakietu Microsoft Office,
  5. znajomość j. angielskiego,
  6. umiejętność współpracy w zespole,
  7. umiejętność zarządzania czasem pracy,
  8. komunikatywność,
  9. znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY

• pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 23.08.2021 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta - finanse” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na referenta - finanse” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 19, (pok. 3, 4 budynek WIMiM)

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 27.08.2021 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.