Informacje bieżące

Zaproszenie na szkolenia 11.06.2019 08:55

Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Jacek Przepiórski zachęca naukowców Uczelni do wzięcia udziału w dwóch szkoleniach.
 1. Poznaj możliwości programów ERA Chairs i Twinning – szkolenie odbędzie się 14.06.2019 r. w sali Senatu US, przy al. Papieża Jana Pawła II 22A.
  ERA Chairs ma na celu wsparcie uniwersytetów w zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów, których działania mają prowadzić do osiągnięcia doskonałości naukowej.
  Twinning daje polskim naukowcom możliwość współpracy z jednostkami zagranicznymi w celu polepszenia oraz rozwoju swojej wiedzy i metod badawczych w konkretnej dziedzinie naukowej.
  Więcej informacji oraz rejestracja.
 2. Oferta europejskich infrastruktur badawczych i nie tylko – wydarzenie odbędzie się w 18.06.2019 r. w RCIiTT (sala Tkalnia), przy ul. Jagiellońska 20-21.
  Szkolenie przybliży naukowcom (osobom u progu kariery naukowej, jak i doświadczonym naukowcom) zasady bezpłatnego dostępu do najlepszych europejskich laboratoriów i ośrodków badawczych, przedstawi możliwości podjęcia współpracy ze Wspólnym Centrum Badawczym Komisji Europejskiej oraz skorzystania z grantów Marii Skłodowskiej-Curie.
  Więcej informacji oraz rejestracja.