Konferencje naukowe

Konferencja Naukowa z cyklu: Człowiek i jego środowisko w aspekcie przyrodniczo-medycznym, filozoficznym i teologicznym, nt. Zdrowie 09.04.2015 09:31

Data: 28–30 maja 2015 r. Miejsce: Rewal

Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów mam zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej corocznie, w ramach „Sozologii Systemowej” z cyklu „Człowiek i jego środowisko w aspekcie przyrodniczo-medycznym, filozoficznym i teologicznym“. Tematyką tegorocznego spotkania będzie „Zdrowie“, w szerokim aspekcie, m.in. biologicznym, intelektualnym, psychicznym i duchowym.

Organizatorami konferencji są pracownicy trzech uczelni Szczecina: Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Konferencja odbędzie się w miejscowości Rewal, w dniach 28–30 maja br. Opłata za udział w konferencji, obejmująca koszt noclegu, wyżywienia oraz druk materiałów pokonferencyjnych, wynosi 400,00 PLN.

Zgłoszenia uczestnictwa (Imię i nazwisko; tytuł/stopień naukowy; afiliacja; e-mail; tytuł doniesienia) proszę kierować, drogą elektroniczną, na adres: wdyk@wp.pl. Do osób, które potwierdzą udział w konferencji, przesłany zostanie komunikat II, zawierający szczegółowe informacje.  

W imieniu organizatorów:

ks. dr hab. Wiesław Dyk, prof. US