Akademickie Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w brydżu sportowym 22.03.2024 07:47

20 marca br. odbył się drugi turniej Akademickich Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w brydżu sportowym. W zawodach, w których wzięło udział 16 zawodników, ponownie zwyciężył duet pracowników ZUT – Przemysław Klęsk (WI) i Krzysztof Lubkowski (WTiICh), przed reprezentantami US – Robertem Lewandowskim i Pawłem Stężałą oraz Jackiem Batogiem i Marcinem Dziemborem. Drużynowo zwyciężył Uniwersytet Szczeciński.

Następne zmagania brydżowe odbędą się w ramach Akademickich Mistrzostw Polski w brydżu sportowym w dniach 5-7 kwietnia 2024 roku w Szczecinie, których organizatorem jest KU AZS Uniwersytetu Szczecińskiego.