Nowo nominowani profesorowie na spotkaniu z Rektorami ZUT 14.03.2024 14:17

14 marca 2024 r. JM Rektror ZUT, prof. Jacek Wróbel oraz Prorektor ds. Nauki, prof. Jacek Przepiórski spotkali się z naukowcami, którzy na przełomie 2023/2024 otrzymali nominacje profesorskie. Wśród  obecnych byli  pracownicy Wydziału Biotechnologii i Hodowli Zwierząt oraz Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa. Gratulacje z rąk Rektorów odebrali:

Prof. dr hab. inż. Małgorzata Ożgo, profesor nauk rolniczych w dyscyplinie zootechnika i rybactwo;

Prof. dr hab. inż. Karol Fijałkowski, profesor nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie biotechnologia;

Prof. dr hab. inż. Stefan Stojałowski, profesor nauk rolniczych w dyscyplinie rolnictwo i ogrodnictwo;

Prof. dr hab. inż. Ireneusz Ochmian, profesor nauk rolniczych w dyscyplinie rolnictwo i ogrodnictwo.

Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT