Wykład w ramach Seminariów Naukowych Inżynierii Materiałowej – 21 czerwca 2021 r., godz. 15:00 09.06.2021 10:49

Uprzejmie zapraszamy na wykład w ramach Seminariów Naukowych Inżynierii Materiałowej, który wygłosi prof. Stephen M. Wu (University of Rochester, USA) pt. “Strain engineering 2D van der Waals based devices (format:  docx, rozmiar:  16,28 kB)”. Zainteresowania naukowe Prof. Wu (format:  docx, rozmiar:  117 kB) dotyczą wykorzystania nowych materiałów kwantowych do tworzenia nowych urządzeń elektronicznych i magnetycznych. W 2012 r. uzyskał tytuł doktora fizyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, a także tytuł licencjata w dziedzinie elektrotechniki i informatyki w 2006 r. oraz licencjata w dziedzinie fizyki w 2006 r. na tej samej uczelni.

Seminarium odbędzie się 21 czerwca 2021r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams.

Uwaga! Osoby zainteresowane wzięciem udziału w seminarium proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail informatyk-wtiich@zut.edu.pl do 21.06.2021r. do godz. 10.00

Prosimy o zalogowanie się imieniem i nazwiskiem.

Serdecznie zapraszamy!

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Materiałowa