Archiwum wiadomości dla pracowników

Zaproszenie na konferencję „Proces Boloński – to już 20 lat! Nowe i stare wyzwania” 07.11.2019 08:28

22 listopada 2019 Warszawa

KRASP i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają na konferencję „Proces Boloński – to już 20 lat! Nowe i stare wyzwania”, która odbędzie się w dniu 22 listopada w Warszawie. Konferencja będzie próbą podsumowania zmian jakie stały się udziałem szkół wyższych w związku z funkcjonowaniem w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego (EOSW) oraz okazją dla dyskusji nad nową strategią rozwoju EOSW na następną dekadę, która powinna uwzględniać współczesne wyzwania technologiczne, społeczne i polityczne.

Do udziału w konferencji zachęcane są szczególnie osoby, które chcą wdrażać rozwiązania wpisujące się w założenia kształcenia stawiającego studenta w centrum uwagi lub od lat obserwujące zmiany inspirowane obecnością Polski w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego.

Opis wydarzenia, program i link do rejestracji dostępny jest na stronie: erasmusplus.org.pl/wydarzenia/konferencja-proces-bolonski-to-juz-20-lat-nowe-i-stare-wyzwania/