Archiwum wiadomości dla pracowników

Zaproszenie: Uczta dla oka z muzyką w tle, czyli wieczór ze sztuką 12.10.2022 09:43

Nasz Uniwersytet to nie tylko ambitni studenci, zaangażowani naukowcy, to także całe grono niezwykle utalentowanych pracowników.

""

Dwoje z nich chcemy Wam przedstawić podczas niezwykłego wieczoru pn.: „Uczta dla oka z muzyką w tle”, który odbędzie się 19 października 2022 r. (środa) w godzinach 19:00-21:00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 20-21.

Wieczór rozpocznie koncert muzyki szantowej w wykonaniu zespołu Iga`cki Band, który tworzy konsultant Centrum Transferu Technologii – Jacek Wójcikiewicz (gitara i śpiew) i jego córka Iga (skrzypce i śpiew).

Podczas godzinnego koncertu usłyszymy utwory z debiutanckiej płyty pt. "Szczecin na fali". Artyści zaśpiewają i opowiedzą jak powstały piosenki związane z morzem i naszym wspaniałym miastem. Dodatkowo wszyscy uczestnicy koncertu będą mogli otrzymać bezpłatnie płytę z podpisem Jacka i Igi.

Druga część wieczoru rozpocznie się o godz. 20:00 otwarciem niezwykłej wystawy zdjęć pn. „Zielono mi” autorstwa specjalistki z Działu Projektów Naukowych ZUT – Agnieszki Kasprowiak. Jak sama autorka mówi: „Zielono mi” to efekt głównie Jej miłości do spacerów i natury, które są niekończącą się inspiracją do tworzenia coraz to nowszych i ciekawszych kadrów. „W dalszym ciągu staram się zwracać uwagę na rzeczy, które są przez nas na co dzień niedostrzegane”.

To już druga wystawa Agnieszki w naszym Centrum. Jesteśmy przekonani, że przedstawione kadry przeniosą Państwa do świata spokoju i ukojenia.

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do naszego Centrum. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, oferujemy bezpłatny parking.

Wstęp wolny.