Nabór Tutorów do Szkoły Orłów ZUT (projekt POWER) 26.09.2020 13:15

Szkoła Orłów ZUT oferuje najwybitniejszym studentom indywidualną opiekę tutorską oraz stypendia na rozwój.

Logo Szkoły Orłów

Projekt ma charakter koncepcyjny i realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego (dofinansowanie 1.704.201,66 zł).

REKRUTACJA NAUCZYCIELI

Do 8.10.2020 r. prowadzony jest nabór uzupełniający Tutorów – nauczycieli akademickich ZUT, którzy:

• mają dydaktyczną pasję i chcieliby indywidualnie współpracować z wybitnym studentem w wymiarze 30 h w roku akademickim (za dodatkowym wynagrodzeniem),
  • prowadzą zajęcia przewidziane programem studiów I stopnia,
  • deklarują wiedzę i doświadczenie w zakresie indywidualnego kształcenia studentów metodą tutoringu.

Zainteresowani nauczyciele proszeni są o wypełnienie formularza do dn. 8.10.2020 r., a w razie problemów kontakt z Kierownikiem Szkoły Orłów, dr. inż. Piotrem Sulikowskim (WI), e-mail: szkolaorlow@zut.edu.pl.

Uwaga! Zgłoszenia nauczycieli przekazane w trakcie zeszłorocznego pilotażu Szkoły Orłów zachowują ważność i również zostaną uwzględnione w doborze par tutorskich.

Logo funduszy europejskich