Sejmik Samorządu Doktorantów ZUT w nowym mocnym składzie 15.03.2024 10:09

Sejmik Samorządu Doktorantów zapewnia komunikację i działania w imieniu całego Samorządu Doktorantów na naszej Uczelni. Jego członkowie uczestniczą w wydarzeniach organizowanych przez Krajową Reprezentację Doktorantów, a także wspierają działania ważnych organizacji społeczności doktorantów m.in. Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych i Zachodniopomorskiego Porozumienie Doktorantów.

Zapewniamy, że każdy Doktorant Szkoły Doktorskiej może liczyć na kontakt z nami i na naszą pomoc. Na bieżąco będziemy informować o wszelkich wydarzeniach naukowych, kulturalnych i sportowych dla Doktorantów na stronie FB: @Sejmik Samorządu Doktorantów ZUT -  deklarują członkowie Sejmiku.

Nowy skład Sejmiku tworzą doktoranci czterech wydziałów WIMiM, WBiIŚ, WE oraz WTiICh. Warto podkreślić, że w skład Sejmiku Samorządu Doktorantów wchodzą nie tylko osoby aktywne i zaangażowane, ale również odnoszące sukcesy naukowe: kierownicy grantów NCN, wykonawcy w projektach badawczych, laureaci stypendium ministra za znaczące osiągnięcia naukowe i innowatorzy.

Skład Sejmiku, a przede wszystkim jego Władze zdominowały kobiety!

Na dole od lewej:

Kamila Dubrowska – Sekretarz, III rok SZD, dyscyplina: inżynieria chemiczna

Paulina Góra – Przewodnicząca, II rok SZD, dyscyplina: automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Wiktoria Jasek – Wiceprzewodnicząca, I rok Szkoły Doktorskiej, dyscyplina: inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Na górze od lewej:

Martyna Jurkiewicz - IV rok SZD, dyscyplina: inżynieria chemiczna

Dominika Pytka - I rok SZD, dyscyplina: inżynieria mechaniczna

Dorota Skowrońska - IV rok SZD, dyscyplina: inżynieria chemiczna

Do Sejmiku należą także:

Klaudia Zielinkiewicz -  II rok SZD, dyscyplina: inżynieria materiałowa

Michał Cichowicz - II rok SZD, dyscyplina: automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne,

Artur Górnostaj - I rok SZD, dyscyplina: inżynieria mechaniczna

Konrad Walkowiak - II rok SZD, dyscyplina: inżynieria materiałowa

Szkoła Doktorska w ZUT od 2019 kształci doktorantów w 8 dziedzinach nauk inżynieryjno-technicznych oraz 3 dziedzinach nauk rolniczych. W tym roku rusza nabór w trzech nowych dyscyplinach: nauki chemiczne (w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych), sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki (w dziedzinie sztuki) oraz ekonomia i finanse (w dziedzinie nauk społecznych).

Rejestracja kandydatów w Internetowym Systemie Rekrutacji (ISR) rozpocznie się 28 czerwca 2024.

Na kandydatów poważnie myślących o karierze naukowej czekają 34 miejsca!

Każdy kandydat do Szkoły Doktorskiej czy doktorant może liczyć na wsparcie członków Sejmiku.

Strona Sejmiku na FB: www.facebook.com/profile.php

Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT