Studenci WIMiM na Poligonie Drawskim - VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych 23.04.2024 11:55

18.04.2024 na terenie Centrum Szkolenia Bojowgo Bucierz (poligon Drawski) odbyło się uroczyste zakończenie VII Ogólnopolskich Mistrzostw Klas Mundurowych. Podczas wydarzenia wystawiono stoisko promocyjne ZUT i WIMiM. Studenci kierunków inżynieria transportu oraz inżynieria pojazdów bojowych i specjalnych promowali na nim techniczne kierunki studiów, które mogą zainteresować uczniów klas mundurowych z całej Polski.

W trakcie uroczystości wręczono Puchary i nagrody rzeczowe dla drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca w różnych dyscyplinach oraz nagrody indywidualne. Fundatorem pucharu i nagród w kategorii zespołowej za zajęcie III miejsca za strzelanie z karabinka kbkAK był ZUT w Szczecinie. Puchar JM Rektora ZUT i nagrody rzeczowe, w imieniu JM Rektora wręczył dr hab. inż Maciej Lisowski, prof. ZUT.

Fot. Materiały promocyjne WIMiM