Informacje bieżące

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza na Dni Otwarte Online 17.03.2021 12:37

Rekrutacja krok po kroku, wymarzone kierunki, praca po studiach, filmowe niespodzianki oraz mnóstwo informacji o uczelni. ZUT zaprasza maturzystów, rodziców i nauczycieli na Dni Otwarte Online, które rozpoczną się 23 marca o godz. 10.00.

 

W tym roku z powodu pandemii koronawirusa zrezygnowaliśmy z tradycyjnych Dni Otwartych ZUT - „MOC Naukowców”. W zamian uczelnia zaprasza przyszłych studentów na wirtualne spotkanie. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Dni Otwarte Online, które ruszą we wtorek 23 marca o godz.10.00, a zakończą się 24 marca w środę po godzinie 20.00. Platforma promocyjna z ofertą edukacyjną ZUT będzie dostępna do 15 kwietnia.

Nasze Dni Otwarte Online to komplet informacji w jednym miejscu. Podczas transmisji LIVE z poszczególnych wydziałów maturzyści będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda ZUT i jego zaplecze badawczo-dydaktyczne. Podczas spotkania w sieci przyszli studenci poznają również ofertę kierunków studiów inżynierskich, licencjackich, magisterskich oraz studiów w języku angielskim. Wszystkie relacje zostaną nagrane i będą dostępne do odtworzenia w dowolnym czasie.

W specjalnie przygotowanych tematycznych chatroomach tegoroczni maturzyści, będą mogli skontaktować się z pracownikami, studentami oraz nauczycielami ZUT-u, zadać im pytanie i usłyszeć odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia. Podczas Dni Otwartych Online dowiedzą się również, jak będzie wyglądała rekrutacja na studia oraz gdzie znajdą po nich pracę.

ZUT uruchomił już platformę promocyjną do.zut.edu.pl, która będzie dostępna do 15 kwietnia 2021 r. Maturzyści mogą tam zarejestrować się przed Dniami Otwartymi Online i ułożyć sobie indywidualny program spotkań i rozmów. 

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie to największa uczelnia techniczna w północno-zachodniej Polsce. Oferuje przyszłym studentom kierunki ścisłe, przyrodnicze i ekonomiczne. Obecnie na ZUT kształci się ponad sześć tysięcy osób.

 

Na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie można studiować na jednym z jedenastu wydziałów. Do wyboru jest: biotechnologia, kynologia, zootechnika, energetyka, inżynieria materiałowa, inżynieria pojazdów bojowych i specjalnych, inżynieria produkcji w przemyśle 4.0, inżynieria transportu, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, budownictwo, budownictwo inżynier europejski, inżynieria środowiska, architektura krajobrazu, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, ogrodnictwo, rolnictwo, uprawa winorośli i winiarstwo, architektura, projektowanie architektury wnętrz i otoczenia, mikrobiologia stosowana, ichtiologia i akwakultura, technologia żywności i żywienia człowieka, economics, ekonomia, zarządzanie, budowa jachtów, chłodnictwo i klimatyzacja, logistyka, oceanotechnika, transport, automatyka i robotyka, elektrotechnika, teleinformatyka, chemia, chemical engineering, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałów i nanomateriałów, materials science and engineering, technologia chemiczna, informatyka. 

Więcej tu!