Koła naukowe i organizacje studenckie

Dział ds. studenckich ZUT uprzejmie informuje, że Studenckie Koła Naukowe i organizacje uczelniane ZUT, które nie wykorzystały dotychczas wydzielonych środków przyznanych na działalność naukową, wychowawczą, kulturalną i sportowo rekreacyjną studentów na 2020 rok, mogą wykorzystać te środki składając wniosek o dofinansowanie do Prorektora ds. Studenckich dr hab. inż. Arkadiusza Termana, prof. ZUT, najpóźniej do końca listopada 2020 roku. Rozliczenie złożonego wniosku musi nastąpić jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

 

Wzór wniosku o dofinansowanie na działalność SKN oraz organizacji uczelnianych jest dostępny pod adresem:

 

 

www.zut.edu.pl/fileadmin/pliki/kola/Niezbednik/Dofinansowanie.docx

 

 

 

 

 

Procedura składania wniosku i rozliczenia otrzymanych środków pieniężnych dostępna jest pod adresem:

 

 

 

 

 

www.zut.edu.pl/fileadmin/pliki/kola/Niezbednik/Dofinansowanie_Procedura.pdf

 

 

 

 

 

Zapraszamy do składania wniosków i jednocześnie bardzo prosimy o przestrzeganie procedury składania wniosków, aby ich rozliczenie przebiegło sprawie i bez nieporozumień. 

 

 

 

 

 

W wypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie z:

 

 

 

 

 

Z-ca Kierownika Działu ds. studenckich 

 

 

mgr Ewelina Kurpiewska 

 

 

e-mail: ewelina.kurpiewska@zut.edu.pl 

 

 

Rektorat, Dział ds. studenckich 

 

 

Al. Piastów 17, 70-310 Szczecin 

 

 

Parter, p. 007B 

 

 

Tel. +48 91 449 4593 lub wew. 4593 

 

 

Przyjmowanie interesantów: poniedziałek w godz. od 11:00 do 14:00 wtorek – piątek w godzinach od 8:00 do 14:00 z wyłączeniem środy

 

 

Wykaz organizacji i stowarzyszeń studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie:

Lp Nazwa telefon e-mail Opiekun/Przewodniczący
1 Bractwo Czapki Studenckiej "Animus" 914495680

bcsanimus@gmail.com

mgr Patryk Słowiński
2 Chór Akademicki im. Prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie 914238888

chaps@zut.edu.pl

Szymon Wyrzykowski  
3 Chór Kameralny ZUT w Szczecinie 914494111

Iwona.Wisniewska-Salamon@zut.edu.pl

Iwona Wiśniewska-Salomon  
4 Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego ZUT w Szczecinie 501621808

kuazszut@gmail.com

Zbigniew Mytkowski  
5 Komitet Lokalny IAESTE 914494993

iaeste@zut.edu.pl

Małgorzata Lenart  
6 Parlament Samorządu Studenckiego ZUT 691130830

samorzad@zut.edu.pl

Eryk Szawaryński 

 

Wykaz studenckich kół naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Anatomii Zwierząt i Zoofizjoterapii

91914496761

Katarzyna.Pezinska@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Pęzińska-Kijak
2 Studenckie Koło Naukowe Biologii Rozrodu 914496742

skn_rozrod@o2.pl

dr hab. inż. Tomasz Stankiewicz
3 Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów Mięsa "BIO-MEAT" 914496706

Malgorzata-Jakubowska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Małgorzata Jakubowska
4 Studenckie Koło Naukowe Enzymologów 914496834Radoslaw.Drozd@zut.edu.pl dr inż. Radosław Drozd
5 Studenckie Koło Naukowe "Falcon" 914496802

Piotr.Sablik@zut.edu.pl

 

dr inż. hab. Piotr Sablik, prof. ZUT
6 Studenckie Koło Naukowe Fizjologii Zwierząt 914496773

Katarzyna.Michalek@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Michałek
7 Studenckie Koło Naukowe Genetyków Zwierząt 914496780

Inga.Kowalewska-Luczak@zut.edu.pl

dr hab. Inga Kowalewska-Łuczak
8 Studenckie Koło Naukowe Higieny Środowiska 914436792

Agnieszka.Tomza-Marciniak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Agnieszka Tomza-Marciniak
9 Studenckie Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Przeżuwających "Taurus" 914496802

Ewa.Czerniawska-Piatkowska@zut.edu.pl

dr hab. Ewa Czerniawska-Piątkowska
10 Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Genetycznej i Komórkowej "Tritorium" - w zawieszeniu 914496813

Andrzej.Dybus@zut.edu.pl

Magdalena.Jedrzejczak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Dybus, prof. ZUT,

dr inż. Magdalena Jędrzejczak-Silicka

11 Studenckie Koło Naukowe Kynologów 914496733 sknkynologow2018@gmail.com dr Katarzyna Królaczyk 
12 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów 914496714

mikrobiolodzy.zut@gmail.com

dr hab. Jolanta Karakulska, prof. ZUT
13 Studenckie Koło Naukowe Miłośników Ptaków 914496824

Danuta.Majewska@zut.edu.pl

dr hab. Danuta Majewska
14 Studenckie Koło Naukowe Protemiki "Proteios" 914496775

Adam.Lepczynski@zut.edu.pl

dr inż. Adam Lepczyński
15 Studenckie Koło Naukowe Żywieniowców 914496720sknz@zut.edu.pl

 

dr hab. inż. Wioletta Biel

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz Wydział Architektury

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "ACI - American Concrete Institute" 914494777

aci.zut@gmail.com

dr hab. inż. Maria Kaszyńska, prof. ZUT
2 Studenckie Koło Naukowe "Architeca" 914495679

Alicja.Switalska@zut.edu.pl

mgr inż. arch. Alicja Świtalska
3 Studenckie Koło Naukowe Architektury Projektowanej Cyfrowo 914495676

Karol.Kowalski@zut.edu.pl

dr inż. arch. Karol Kowalski
3 Studenckie Koło Naukowe "Bioarchitektura" 914495621

drossel@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Grzegorz Wojtkun, prof. ZUT
4 Studenckie Koło Naukowe "City Design" - w zawieszeniu 914495629 

Katarzyna.Krasowska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Katarzyna Krasowska
5 Studenckie Koło Naukowe "Concretni" 914494900

concretnizut@gmail.com

mgr inż. Adam Zieliński
6 Studenckie Koło Naukowe "Eko-Architektura" - w zawieszeniu 914495527

Piotr.Gradzinski@zut.edu.pl

mgr inż. arch. Piotr Gradziński
7 Studenckie Koło Naukowe "Escape" - w zawieszeniu914495638E_scape@outlook.com dr inż. arch. Adam Zwoliński
8 Studenckie Koło Naukowe "Kudra" 914494882

kudra.zut.wbia@zut.edu.pl 

mgr inż. arch. Szymon Skibicki
9 Studenckie Koło Naukowe "Miasto-Twórcze" - w zawieszeniu 914495638 Olga.Gazinska@zut.edu.pl mgr inż. arch. Olga Gazińska
10 Studenckie Koło Naukowe Młodzi Inżynierowie PZITB 914494318

kmpzitb@zut.edu.pl

dr hab. inż. Teresa Rucińska, prof. ZUT
11 Studenckie Koło Naukowe "Mosteel" 914494606

mosteel@zut.edu.pl

dr inż. Małgorzata Abramowicz
12 Studenckie Koło Naukowe "Nie Tylko Młoty" - w zawieszeniu 914494350

Alicja.Switalska@zut.edu.pl

mgr inż. arch. Alicja Świtalska
13 Studenckie Koło Naukowe Rysunku "Disegno" 914495631

rutyna@zut.edu.pl

dr inż. arch. Halina Rutyna

Wydział Ekonomiczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Analizy Gospodarczej i Innowacji 914496998

sknzutanalitycy@gmail.com 

dr hab. inż. Irena Łącka, prof. ZUT 
2 Studenckie Koło Naukowe Ekonomii "Inwestor" 914496999

 Janusz.Myszczyszyn@zut.edu.pl

dr hab. Janusz Myszczyszyn, prof. ZUT
3 Studenckie Koło Naukowe Rachunkowość "FIFO" 914496937

 sknr@o2.pl

dr Marzena Rydzewska-Włodarczyk

Wydział Elektryczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Act!" 914495418

act@zut.edu.pl

dr inż. Artur Wollek
2 Studenckie Koło Naukowe "Saris" 914495225Rafal.Osypiuk@zut.edu.pl dr inż. Rafał Osypiuk
3 Studenckie Koło Naukowe "Skorp" 914495208

skorp@zut.edu.pl

mgr inż. Andrzej Biedka
4 Studenckie Koło Naukowe SEP Stowarzyszenia Elektryków Polskich 914494217

sep@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Wardach
5 Studenckie Koło Naukowe "Teleinformatyk" 914495110

Grzegorz.Zeglinski@zut.edu.pl

dr inż. Grzegorz Żegliński 
6 Studenckie Koło Naukowe Teleinformatyki "Apacz 500" 914495305

apacz500@zut.edu.pl

dr inż Piotr Lech
7 Studenckie Koło Naukowe Oddział Studencki THE INSTITUTE OF ELECTRICAL AND ELECTRONICS ENGINEERS 914494129

Pawel.Prajzendanc@zut.edu.pl

mgr inż. Paweł Prajzendanc

Wydział Informatyki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Grupa NET" 914495662dotnet.zut@outlook.com

 

dr inż. Mykhaylo Fedorov
2 Studenckie Koło Naukowe "Machine Learning Group" 914495580

skn@mlg.edu.pl

dr inż. Wojciech Sałabun
3 Studenckie Koło Naukowe "Mobile Applications Developers" 914495542

mad@zut.edu.pl

dr inż. Radosław Maciaszczyk
4 Studenckie Koło Naukowe "Quaternion" 914495667

gcariowa@wi.zut.edu.pl

dr Galina Cariowa
5 Studenckie Koło Naukowe "WiWav" 914495578

Miroslaw.Lazoryszczak@zut.edu.pl

dr inż. Mirosław Łazoryszczak

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Lean Manufacturing" 914494430

sknlm@zut.edu.pl

dr hab. inż. Marcin Chodźko, prof. ZUT

2 Studenckie Koło Naukowe Transportu 914494815 Konrad.Prajwowski@zut.edu.pl dr inż. Konrad Prajwowski
3 Studenckie Koło Naukowe Zastosowań Komputerów w Technikach Obliczeniowych i Projektowych "CADM" 914494384

cadm@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Królikowski
4 Studenckie Koło Naukowe  Konstruktorów Mechaników 914494257 sknkonstruktor@zut.edu.pl dr inż. Rafał Grzejda

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Architektury Krajobrazu 914496212

Marta.Koscinska@zut.edu.pl

Magdalena.Rzeszotarska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Marta Kościńska

dr inż. arch. Magdalena Rzeszotarska-Pałka

2 Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów 914496192

Marcelina.Krupa-Malkiewicz@zut.edu.pl

dr inż. Marcelina Krupa – Małkiewicz

3 Studenckie Koło Naukowe Chiropterologiczne Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" 914496383

entomology@zut.edu.pl

dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska
4 Studenckie Koło Naukowe Diagnostyków Stanu Środowiska Przyrodniczego - zawieszone 914496284 Arkadiusz.Telesinski@zut.edu.pldr hab. inż. Arkadiusz Telesiński, prof. ZUT
5 Studenckie Koło Naukowe Entomologów i Terrarystów 914496383 entomology@zut.edu.pl dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska
6 Studenckie Koło Naukowe Florystów 914496154

Piotr.Salachna@zut.edu.pl

 dr inż. Piotr Salachna
7 Studenckie Koło Naukowe Genetyki "Diversitas" 914496406

Beata.Myskow@zut.edu.pl

dr hab. Beata Myśków
8 Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej - w zawieszeniu do 20.02.2021 roku 914496353

Anna.Kiepas-Kokot@zut.edu.pl

dr inż. Anna Kiepas-Kokot
9 Studenckie Koło Naukowe Odnawialni 914496423

Malgorzata.Hawrot-Paw@zut.edu.pl,

Adam.Koniuszy@zut.edu.pl

dr hab. Małgorzata Hawrot-Paw, prof. ZUT,

dr hab. Adam Koniuszy, prof. ZUT,

dr inż. Andrzej Gawlik

10Studenckie Koło Naukowe "Mikrokosmos" - w zawieszeniu914496424

Krystyna.Cybulska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Krystyna Cybulska, prof. ZUT

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Badan Podwodnych 914496682

Katarzyna.Stepanowska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Katarzyna Stepanowska, prof. ZUT
2 Studenckie Koło Naukowe Dietetyków 914496519

Anna.Bogacka@zut.edu.pl

Angelika.Heberlej@zut.edu.pl

dr inż.  Anna Bogacka

dr inż. Angelika Heberlej

3 Studenckie Koło Naukowe Fizjologów Żywienia Człowieka 914496571

fizjologia.zywienia@zut.edu.pl

mgr inż. Izabela Daniel (w zastępstwie)

dr inż. Magda Bruszkowska

4 Studenckie Koło Naukowe Hydrochemii i Ochrony Wód 914496698

smachula@zut.edu.pl

dr inż. Sylwia Machula
5 Studenckie Koło Naukowe Ichtiologów i Akwarystów 914496667

Adam.Tanski@zut.edu.pl

dr inż. Adam Tański
6 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologii i Biotechnologii Stosowanej - w procesie tworzenia 914496544

 

7 Studenckie Koło Naukowe Technologii Rybnej i Enzymów 914496503

Mariusz.Szymczak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Mariusz Szymczak, prof ZUT

8 Studenckie Koło Naukowe Technologów Przetwórstwa Rybnego

914496528

914496529

Katarzyna.Felisiak@zut.edu.pl

Grzegorz.Tokarczyk@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Felisiak

dr inż. Grzegorz Tokarczyk

9 Studenckie Koło Naukowe Technologów Żywności 914496523

Robert.Iwanski@zut.edu.pl

dr inż. Robert Iwański

Wydział Techniki Morskiej i Transportu:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Abysal" 914494163

Mariusz.Matejski@zut.edu.pl

dr inż. Mariusz Matejski
2 Studenckie Koło Naukowe INNTRANS - w zawieszeniu 914494312Anna.Wiktorowska-Jasik@zut.edu.pl  dr Anna Wiktorowska-Jasik
3 Studenckie Koło Naukowe Yellow Bow Technology 914494127Eugeniusz.Ginter@zut.edu.pl mgr inż. Eugeniusz Ginter

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "α-reaktywni" 914496010

alfareaktywni.zut@gmail.com

dr inż. Marta Piątek - Hnat

2 Studenckie Koło Naukowe "FAZA" 914494563

Fazazut2137@gmail.com

dr inż. Mateusz Piz
3 Studenckie Koło Naukowe "Inżynier" 914494332

inzzut@gmail.com 

dr hab. inż. Rafał Rakoczy, prof. ZUT; dr inż. Marian Kordas; 
4 Studenckie Koło Naukowe "Kwant"  914494132

rwrobel@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Wróbel
5 Studenckie Koło Naukowe "Liga Ochrony Przyrody" 914494448

sknlop@zut.edu.pl

dr inż. Marlena Musik
6 Studenckie Koło Naukowe "Organik" 914496444sknorganik@zut.edu.pl

 

dr inż. Łukasz Struk
7 Studenckie Koło Naukowe "Quantum ELM" 914496031

quantumelm@zut.edu.pl

dr inż. Beata Zielińska
8 Studenckie Koło Naukowe Zapachowej Jakości Powietrza - w zawieszeniu 914494519

kzjp@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Joanna Kośmider; dr inż. Małgorzata Friedrich
9 Studenckie Koło Naukowe "Zielona Chemia" 914494801

zielonachemia@o2.pl

dr inż. Paula Ossowicz