Koła naukowe i organizacje studenckie

Wykaz organizacji i stowarzyszeń studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie:

Lp Nazwa telefon e-mail Opiekun/Przewodniczący
1 Bractwo Czapki Studenckiej "Animus" 914495680

bcsanimus@gmail.com

dr inż. arch. Patryk Słowiński
2 Chór Kameralny ZUT w Szczecinie 914494111

Iwona.Wisniewska-Salamon@zut.edu.pl

prof. Iwona Wiśniewska-Salomon  
3 Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego ZUT w Szczecinie 914495251

zut.szczecin@azs.pl

dr Danuta Maciejewska  
4 Komitet Lokalny IAESTE 914494993

iaeste@zut.edu.pl

Małgorzata Lenart, Agata Judzińska-Kłodawska  
5 Parlament Samorządu Studenckiego ZUT 691130830

samorzad@zut.edu.pl

inż. Marcin Witkowski

 

Wykaz studenckich kół naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Wydział Architektury

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Architeca" 914495679 Alicja.Switalska@zut.edu.pl mgr inż. arch. Alicja Świtalska
2 Studenckie Koło Naukowe "Bioarchitektura" 914495621

drossel@zut.edu.pl

dr hab. inż. arch. Grzegorz Wojtkun, prof. ZUT
3 Studenckie Koło Naukowe Rysunku "Disegno" 914495631 rutyna@zut.edu.pl dr inż. arch. Halina Rutyna
4 Studenckie Koło Naukowe "Miasto-Twórcze" 914495638 Olga.Gazinska@zut.edu.pl mgr inż. arch. Olga Gazińska
5 Studenckie Koło Naukowe "Symulatorium Dostępności" 914495629 kkkrasowska@zut.edu.pl
azwolinski@zut.edu.pl
dr inż. arch. Katarzyna Krasowska,
dr hab. inż. arch. Adam Zwoliński, prof. ZUT

Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Anatomii Zwierząt i Zoofizjoterapii

914496761

Katarzyna.Pezinska@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Pęzińska-Kijak
2 Studenckie Koło Naukowe Biologii Rozrodu 914496742

skn_rozrod@o2.pl

dr hab. inż. Tomasz Stankiewicz, prof. ZUT
3 Studenckie Koło Naukowe "BioReaktor" 914496709

Anna.Zywicka@zut.edu.pl

dr inż. Anna Żywicka
4 Studenckie Koło Naukowe Enzymologów 914496834Radoslaw.Drozd@zut.edu.pl dr inż. Radosław Drozd
5 Studenckie Koło Naukowe "Falcon" 914496802

Piotr.Sablik@zut.edu.pl

dr inż. hab. Piotr Sablik, prof. ZUT
6 Studenckie Koło Naukowe Fizjologii Zwierząt 914496773

Katarzyna.Michalek@zut.edu.pl

dr hab. inż. Katarzyna Michałek, prof. ZUT
7 Studenckie Koło Naukowe Genetyków Zwierząt 914496780

Inga.Kowalewska-Luczak@zut.edu.pl

dr hab. Inga Kowalewska-Łuczak, prof. ZUT
8 Studenckie Koło Naukowe Higieny Środowiska 914436792

Agnieszka.Tomza-Marciniak@zut.edu.pl

dr hab. inż. Agnieszka Tomza-Marciniak, prof. ZUT
9 Studenckie Koło Naukowe Hodowców Zwierząt Przeżuwających "Taurus" 914496802

Ewa.Czerniawska-Piatkowska@zut.edu.pl

dr hab. inż. Ewa Czerniawska-Piątkowska, prof. ZUT
10 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologów 914496714

mikrobiolodzy.zut@gmail.com

dr hab. Jolanta Karakulska, prof. ZUT
11 Studenckie Koło Naukowe Miłośników Ptaków 914496824

Danuta.Majewska@zut.edu.pl

dr hab. Danuta Majewska
12 Studenckie Koło Naukowe Proteomiki "Proteios" 914496775

Adam.Lepczynski@zut.edu.pl

dr hab. inż. Adam Lepczyński, prof. ZUT
13 Studenckie Koło Naukowe Kynologów - zawieszone do 31.07.2024 914496733

katarzyna.krolczyk@zut.edu.pl

dr Katarzyna Królaczyk

14 Studenckie Koło Naukowe Żywieniowców 914496720sknz@zut.edu.pl dr hab. inż. Wioletta Biel, prof. ZUT

Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "ACI - American Concrete Institute" - zawieszone w roku akademickim 2022/2023 914494777

aci.zut@gmail.com

prof. dr hab. inż. Maria Kaszyńska
2 Studenckie Koło Naukowe "Concretni" 914494900 concretnizut@gmail.com mgr inż. Adam Zieliński
3 Studenckie Koło Naukowe "Construction Team" 914494882 szymon.skibicki@zut.edu.pl  mgr inż. arch. Szymon Skibicki
4 Studenckie Koło Naukowe Młodzi Inżynierowie PZITB 914494318 kmpzitb@zut.edu.pl dr hab. inż. Teresa Rucińska, prof. ZUT
5 Studenckie Koło Naukowe "Mosteel" 914494606 mosteel@zut.edu.pl

dr inż. Hanna Weber (w zastępstwie dr inż. Agnieszki Pełka-Sawenko od dnia 03.10.2022)

6 Studenckie Koło Naukowe Universal City 914494398 ja51198@zut.edu.pl dr inż. Anna Jabłonka

Wydział Ekonomiczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1

Studenckie Koło Naukowe "Analityk"

914496868

Iwona.Bak@zut.edu.pl

Maciej.Oesterreich@zut.edu.pl

dr hab. Iwona Bąk, prof. ZUT

dr Maciej Oesterreich

2 Studenckie Koło Naukowe Analizy Gospodarczej i Innowacji 914496998

sknzutanalitycy@gmail.com 

dr hab. inż. Irena Łącka, prof. ZUT 
3 Studenckie Koło Naukowe Ekonomii "Inwestor" 914496999

 Janusz.Myszczyszyn@zut.edu.pl

dr hab. Janusz Myszczyszyn, prof. ZUT
4 Studenckie Koło Naukowe Rachunkowość "FIFO" 914496937

 sknr@o2.pl

dr Marzena Rydzewska-Włodarczyk

5 Studenckie Koło Naukowe "Nieruchomości"

914496944 914496983

Aneta.Zaremba@zut.edu.pl Malgorzata.Blaszke@zut.edu.pl

dr Aneta Zaremba
dr Małgorzata Blaszke

6 Studenckie Koło Naukowe "Ekobiznes" 914496943 milena.bera@zut.edu.pl wojciech.lewicki@zut.edu.pl dr Milena Bera,
dr Wojciech Lewicki

Wydział Elektryczny:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Act!" 914495418

act@zut.edu.pl

dr inż. Artur Wollek
2 Studenckie Koło Naukowe "Saris" 914495225Rafal.Osypiuk@zut.edu.pl dr inż. Rafał Osypiuk
3 Studenckie Koło Naukowe "Skorp" 914495208

skorp@zut.edu.pl

mgr inż. Andrzej Biedka
4 Studenckie Koło Naukowe SEP Stowarzyszenia Elektryków Polskich 914494217

sep@zut.edu.pl

dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT
5 Studenckie Koło Naukowe "Teleinformatyk" 914495110

Grzegorz.Zeglinski@zut.edu.pl

dr inż. Grzegorz Żegliński 
6 Studenckie Koło Naukowe Teleinformatyki "Apacz 500"
914495314

apacz500@zut.edu.pl Jaroslaw.Fastowicz@zut.edu.pl

dr inż Jarosław Fastowicz
7 Studenckie Koło Naukowe Oddziału Studenckiego IEEE 914494129

Pawel.Prajzendanc@zut.edu.pl

mgr inż. Paweł Prajzendanc

Wydział Informatyki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe dotyczące gier komputerowych i projektowania grafiki 3D dm24298@zut.edu.pl mgr inż. Malwina Maja Dziśko
2 Studenckie Koło Naukowe "Grupa NET" 914495662dotnet.zut@outlook.com

 

dr inż. Mykhaylo Fedorov
3 Studenckie Koło Naukowe "Machine Learning Group" 914495580

skn@mlg.edu.pl

dr inż. Wojciech Sałabun
4 Studenckie Koło Naukowe "Quaternion" 914495667

gcariowa@wi.zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Aleksandr Cariow
5 Studenckie Koło Naukowe "Ikar" 914495702

lsmietanka@zut.edu.pl md49341@zut.edu.pl

mgr inż. Łukasz Śmietanka
6 Studenckie Koło Naukowe "WiWav" 914495578 mlazoryszczak@wi.zut.edu.pl wiwav@zut.edu.pl dr inż. Mirosław Łazoryszczak

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Lean Manufacturing" 914494430

sknlm@zut.edu.pl

dr hab. inż. Andrzej Jardzioch, prof. ZUT

2 Studenckie Koło Naukowe Mechatroników "SKM"

pawel.herbin@zut.edu.pl

dr inż. Paweł Herbin
3 Studenckie Koło Naukowe POLIMAT polimat@zut.edu.pl mgr inż. Izabela Irska
4 Studenckie Koło Naukowe Zastosowań Komputerów w Technikach Obliczeniowych i Projektowych "CADM" 914494384

cadm@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Królikowski
5 Studenckie Koło Naukowe  Konstruktorów Mechaników 914494969 sknkonstruktor@zut.edu.pl dr inż. Rafał Grzejda

Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Architektury Krajobrazu 914496212

Marta.Koscinska@zut.edu.pl

Magdalena.Rzeszotarska@zut.edu.pl

dr inż. arch. Marta Kościńska

dr inż. arch. Magdalena Rzeszotarska-Pałka

2 Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów 914496192

Marcelina.Krupa-Malkiewicz@zut.edu.pl

dr hab. inż. Marcelina Krupa – Małkiewicz, prof. ZUT

3 Studenckie Koło Naukowe Chiropterologiczne Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra" 914496383

entomology@zut.edu.pl

dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska, prof. ZUT
4 Studenckie Koło Naukowe Entomologów i Terrarystów 914496383 entomology@zut.edu.pl dr hab. Magdalena Karbowska-Dzięgielewska, prof. ZUT
5 Studenckie Koło Naukowe Florystów 914496154

Piotr.Salachna@zut.edu.pl

dr hab. inż. Piotr Salachna, prof. ZUT
6 Studenckie Koło Naukowe Genetyki "Diversitas" 914496406

Beata.Myskow@zut.edu.pl

dr hab. Beata Myśków, prof. ZUT

7 Studenckie Koło Naukowe Odnawialni 914496423

Malgorzata.Hawrot-Paw@zut.edu.pl

Adam.Koniuszy@zut.edu.pl

dr hab. Małgorzata Hawrot-Paw, prof. ZUT,

dr hab. inż. Adam Koniuszy, prof. ZUT,

dr inż. Andrzej Gawlik

8Studenckie Koło Naukowe "Mikrokosmos" 914496424

Krystyna.Cybulska@zut.edu.pl

prof. dr hab. inż. Krystyna Cybulska

Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Badan Podwodnych 914496682

Marcin.Biernaczyk@zut.edu.pl

dr inż. Marcin Biernaczyk
2 Studenckie Koło Naukowe Dietetyków 914496519

Anna.Bogacka@zut.edu.pl

Angelika.Heberlej@zut.edu.pl

dr inż.  Anna Bogacka

dr inż. Angelika Heberlej

3 Studenckie Koło Naukowe Fizjologów Żywienia Człowieka 914496571

fizjologia.zywienia@zut.edu.pl

dr inż. Magda Bruszkowska (w zastępstwie dr inż. Izabeli Dziaduch od dnia 01.10.2022)

4 Studenckie Koło Naukowe Hydrochemii i Ochrony Wód 914496698

smachula@zut.edu.pl

dr inż. Sylwia Machula
5 Studenckie Koło Naukowe Ichtiologów i Akwarystów 914496693

agata.korzelecka-orkisz@zut.edu.pl

dr hab. inż. Agata Korzelecka-Orkisz
6 Studenckie Koło Naukowe Mikrobiologii i Biotechnologii Stosowanej 914496544

 Alicja.Dlubala@zut.edu.pl

dr inż. Alicja Dłubała
7 Studenckie Koło Naukowe Technologii Rybnej i Enzymów 914496503

Mariusz.Szymczak@zut.edu.pl

izabela.dmytrow@gmail.com

dr hab. inż. Mariusz Szymczak, prof. ZUT

dr hab. inż. Izabela Dmytrów, prof. ZUT

8 Studenckie Koło Naukowe Technologów Przetwórstwa Rybnego

914496528

914496529

Katarzyna.Felisiak@zut.edu.pl

Grzegorz.Tokarczyk@zut.edu.pl

dr inż. Katarzyna Felisiak

dr inż. Grzegorz Tokarczyk, prof. ZUT

9 Studenckie Koło Naukowe Technologów Żywności 914496523

Robert.Iwanski@zut.edu.pl

dr inż. Robert Iwański
10 Studenckie Koło Naukowe Badań Wędkarskich "Black Fury" 914496667

macilisiecki@gmail.com

adam.tanski@zut.edu.pl

dr hab. inż. Adam Tański, prof. ZUT

Wydział Techniki Morskiej i Transportu:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe "Abysal" 914494163

Mariusz.Matejski@zut.edu.pl

dr inż. Mariusz Matejski
2 Studenckie Koło Naukowe "INNTRANS" 914494312

inntrans.wtm@gmail.com

dr Anna Wiktorowska-Jasik

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej:

Lp Nazwa koła Telefon E-mail Opiekun koła
1 Studenckie Koło Naukowe Allchemicy 914494299

Karolina.Wenelska@zut.edu.pl

dr inż. Karolina Wenelska
2 Studenckie Koło Naukowe "α-reaktywni"

914494612

alfareaktywni.zut@gmail.com Agnieszka.Kozlowska@zut.edu.pl

dr inż. Agnieszka Kozłowska

3 Studenckie Koło Naukowe "FAZA" 914494563

Fazazut2137@gmail.com

dr inż. Mateusz Piz
4 Studenckie Koło Naukowe "Inżynier" 914494332

inzzut@gmail.com 

dr hab. inż. Rafał Rakoczy, prof. ZUT; dr inż. Marian Kordas; 
5 Studenckie Koło Naukowe "Kwant"  914494132

rwrobel@zut.edu.pl

dr hab. inż. Rafał Wróbel, prof. ZUT
6 Studenckie Koło Naukowe "Liga Ochrony Przyrody" 914494448

sknlop@zut.edu.pl

dr inż. Marlena Musik
7 Studenckie Koło Naukowe "Organik" - zawieszone do 03.10.2024 914496444sknorganik@zut.edu.pl

 

dr inż. Łukasz Struk
8 Studenckie Koło Naukowe "Zielona Chemia" 914494801

zielonachemia@o2.pl

dr hab. inż. Magdalena Urbala, prof. ZUT