Akademicka akcja szczepień już od soboty 27 listopada! 26.11.2021 15:01

Z inicjatywy Wojewody Zachodniopomorskiego oraz władz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zostanie przeprowadzona w dniach 27 listopada – 5 grudnia specjalna akcja szczepień, która skierowana jest do studentów, pracowników ZUT oraz mieszkańców Szczecina.

Akcja przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie zostały zaszczepione lub chcą przyjąć trzecią dawkę preparatu i ma na celu zbudowanie bezpiecznego miejsca pracy i studiowania.

W ramach wydarzenia, ZUT zorganizował mobilny punkt szczepień, który stanie na parkingu przed Budynkiem Jednostek Międzywydziałowych al. Piastów 49. Szczepienia w tym miejscu odbędą się w dniach 27 listopada (sobota) – 5 grudnia (niedziela). Mobilny kontener będzie działał między 10.00 a 16.00.
W poniedziałek, 29 listopada, punkt szczepień wyjątkowo będzie działał od godz. 9.00.

Do zapisu na szczepienie potrzebny jest dowód osobisty. Akcja odbywa się w ramach Narodowego Programu Szczepień.