Aktualności

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla studentów i doktorantów ZUT 22.03.2022 09:58

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, powołane na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, oferuje bezpłatną i krótkoterminową pomoc studentom i doktorantom ZUT, którzy doświadczają różnorodnych życiowych problemów.

 

Od 15 marca 2022 r. wszyscy studenci i doktoranci ZUT, mogą korzystać ze specjalnych konsultacji z psychologiem. Każda osoba, która zgłosi się do BON może liczyć na całkowitą dyskrecję.

Jeśli nie wiesz, jak radzić sobie z niepokojem wywołanym pandemią czy wojną, masz potrzebę wsparcia i chciałbyś przyjrzeć się z bliska ważnym dla Ciebie sprawom - np. zmienić ich perspektywę, czujesz się z jakiegoś powodu przytłoczony, a może jakiś problem odbiera Tobie radość życia, potrzebujesz rozmowy z kimś z zewnątrz, doświadczasz stresu i napięcia, masz trudności w adaptacji w grupie, z budowaniem bliskich relacji, przeżywasz problemy osobiste, stany lękowe, doświadczasz straty lub żałoby, chcesz się rozwijać - zadbaj o siebie i umów się na rozmowę z naszym specjalistą.

Studenci ZUT mogą korzystać z konsultacji od poniedziałku do czwartku, w godz. 8.00–13.00. Wsparcie możliwe będzie po wcześniejszym umówieniu się na wizytę telefonicznie - 91 449 58 82, mailowo - bon@zut.edu.pl lub za pomocą platformy MS Teams.

Bezpłatnych konsultacji i wsparcia udziela psycholog - mgr Paulina Jagodzińska.