Juwenalia Szczecin 2022 12.05.2022 10:27

Drogie Studentki, Drodzy Studenci! Już w przyszłym tygodniu po 3-letniej przerwie będziemy świętować Juwenalia Szczecin 2022, które odbędą się w dniach 19-22 maja 2022. Główne koncerty odbędą się w dniach 19 i 20 maja 2022 na szczecińskiej Łasztowni.

Na scenie będziecie mogli zobaczyć:

Oprócz tego zapraszamy Was na imprezy, które są współorganizowane podczas tegorocznego festiwalu:

• Środa/Czwartek (18.05/19.05): Odebranie kluczy od prezydenta miasta oraz start Biegu Nocnego, godzina 00:00. Widzimy się pod urzędem miasta Szczecin. Przypominamy o konkursie na najlepsze przebranie
  • Czwartek (19.05.2022): Dzień Studenta ZUT na „Paśniku”. Zaczynamy tradycyjną pobudką o godzinie 8:00 . Do Waszej dyspozycji będzie przygotowany grill, różne aktywności fizyczne, konkursy czy też ciepła zupka. Nie zabraknie DJ za konsolą. W  tym samym dniu na terenie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ZUT przy ul. Tenisowej odbędzie się Turniej sportowy, do którego również Was zapraszamy.

Juwenalia 2022 zakończmy na Wyspie Grodzkiej w sobotę 21. maja, gdzie aktywności zaczną się wczesnym rankiem a zakończą późną nocą. Nie zabraknie pokazu świateł, dobrej muzyki. Za konsolą pojawi się gwiazda wieczoru, która jest niespodzianką

Wstęp za free.

Po dobrej zabawie na Wyspie Grodzkiej zapraszamy Was na seans filmowy do Hali Odra. Zaczynamy w niedzielę o godzinie 10:00.

Przypominamy również, że na podstawie Harmonogramu organizacji roku akademickiego 2021/2022, dzień 19.05. jest dniem wolnym od zajęć tzw. rektorskim.

Dołączajcie do wydarzenia

Do zobaczenia!