Międzynarodowy Dzień Studenta. Życzenia JM Rektora ZUT 17.11.2020 15:07

Drodzy studenci, z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta kieruję do Was życzenia przede wszystkim zdrowia, ale też realizacji swoich pasji i zamierzeń oraz satysfakcji i zadowolenia z bycia studentem ZUT.

Obecnie funkcjonujemy w bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie, związanym z pandemią COVID- 19. Od wielu miesięcy nie mamy bezpośrednich spotkań w salach wykładowych i laboratoriach, jedynie spotykamy się wirtualnie, co nie pozwala poczuć ducha akademickości, przyjacielskich spotkań czy bezpośredniego kontaktu z nauczycielem akademickim.

Wierzę jednak głęboko, że jesteście zdrowi, nadal pełni energii i zapału oraz, że nie straciliście radości i optymizmu, które najczęściej towarzyszą Wam podczas studenckiego życia.

Serdecznie Was pozdrawiam w imieniu kadry akademickiej z nadzieją na szybki powrót do tradycyjnych zajęć w murach naszej Uczelni. ZUT to naprawdę doskonałe miejsce do studiowania, ale też do spełniania swoich marzeń.

Wszystkiego dobrego!
prof. Jacek Wróbel