Aktualności

Oferta pracy lub służby wojskowej w Narodowym Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni 15.06.2020 10:57

Cyberprzestrzeń jest jedną z czterech domen operacyjnych, równie ważną jak działania prowadzone na lądzie, wodzie i w powietrzu. Ze względu na dynamicznie zmieniające się spektrum zagrożeń, armie na całym świecie rozbudowują zdolności do prowadzenia działań w tym obszarze.
Wojsko Polskie rekrutuje do struktur związanych z szeroko pojętymi IT, cyberbezpieczeństwem i kryptologią. Obecnie także do CSIRT MON czyli Zespołu Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego – będącego jednym z trzech filarów cyberbezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej.
Trzon CSIRT MON znajduje się w strukturach Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni, czyli elitarnej jednostki podległej Ministrowi Obrony Narodowej, odpowiadającej za kluczowe obszary związane z konsolidacją kompetencji i zasobów resortu w zakresie kryptologii i cyberbezpieczeństwa.
Praca w takim miejscu to potwierdzenie najwyższych kompetencji, spełnienie marzeń i duma z możliwości pracy i służby Ojczyźnie.
Zespół CSIRT MON to grupa ekspertów, których cechuje kreatywność i otwartość w podejściu do realizowanych zagadnień, a także nieskrywana pasja do mierzenia się z nowymi wyzwaniami. Charakter pracy i służby w NCBC gwarantuje nieustanne zdobywane nowych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego w wielu obszarach związanych z cyberbezpieczeństwem, a jako entuzjaści ustawicznego uczenia się umożliwiamy rozwój własny poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą – w certyfikowanych ośrodkach NATO. 
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.cyber.mil.pl oraz www.ncbc.wp.mil.pl. 

Chętnych do podjęcia pracy w CSIRT MON zachęcamy do kontaktu telefonicznego poprzez infolinię rekrutacyjną NCBC
pod numerem: 509 677 777 , a także mailowego rekrutacja@cyber.mil.pl