Targi pracy branży IT 11.04.2024 14:17

17 kwietnia 2024 roku w godz. 10.00-14.00 na Wydziale Informatyki ZUT, Żołnierska 52, odbędą się targi pracy branży IT.

Po raz dziewiąty r@bbIT będzie wydarzeniem budującym relacje akademicko-biznesowe branży IT. Wystawcy-firmy czekają na osoby, dla których informatyka jest pasją i wiążą z nią swoją przyszłość. Ważnym elementem tegorocznych targów będzie prezentacja prac przygotowanych w ramach inżynierskiego projektu zespołowego przez studentów Wydziału Informatyki.

Interesująco zapowiadają się szczególnie dwa wystąpienia w ramach bloku W świecie AI: "Czy korzystanie z AI to droga do więzienia? O AI i naruszaniu cudzych praw autorskich słów kilka" oraz "Kto kodem wojuje, od kodu ginie – czy AI będzie chciała zatrudniać programistów?".

Foto i video relacja z ubiegłego roku:

rabbit.zut.edu.pl/rabbit-2022/

Szczegółowy program wydarzenia: