Aktualności

Targi Pracy KARIERA 2018 26.11.2018 11:13

Już 27 listopada 2018 r. (wtorek) odbędą się IX Targi Pracy KARIERA 2018 organizowane przez uczelniane Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Targi będą miały miejsce na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej przy Al. Piastów 42 w Szczecinie i odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00. Na targach będą obecne firmy i instytucje oraz pośrednicy pracy ze Szczecina, regionu i Polski.

Studentom i absolwentom targi dają możliwość poznania działalności różnych firmy i instytucji, umożliwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami. Nie jest to czas zebrania nowych długopisów i gadżetów, a okazja do poznania rekrutera, szefa firmy czy managera, możliwość znalezienia miejsca na praktykę, staż, pracę na etacie lub dorywczą.

Co oprócz targów?

Targom towarzyszą dodatkowe wydarzenia, czyli warsztaty, wykłady, prezentacje.

Warsztat I

AUTOPREZENTACJA, CZYLI JAK DOBRZE WYPAŚĆ PRZED PRACODAWCĄ?

Godz. 10.00 - 11.30; Sala nr 7 (sala rady wydziału)

Prowadzące – Paulina Milczanowska-Stećków i Iwona Bąk – konsultantki ds. rekrutacji z firmy idea HR

„Pokażemy Wam błędy popełniane przez Kandydatów oraz jak się przed nimi uchronić. Zajrzymy w social media i podyskutujemy trochę o sztuce autoprezentacji. Jeśli tego będzie mało, określimy Wasz temperament na podstawie skróconego testu osobowości Junga oraz pokażemy jaka rola w zespole według testu Belbina jest Wam najbliższa”.

Zapisy: biurokarier@zut.edu.pl; w treści maila wpisać: WARSZTAT I

Warsztat II

PRAKTYCZNY WARSZTAT BUDOWANIA NAWYKÓW

Godz. 12.00 - 13.30; Sala nr 7 (sala rady wydziału)

Prowadzący - Michał Michalski – autor książki: "Jak zmienić nawyk i wzmocnić silną wolę". Trener skuteczności osobistej, uczy innych praktycznej psychologii w biznesie, sporcie i życiu prywatnym. Z sukcesami pomaga sportowcom, przedsiębiorcom oraz tym, którzy napotykają na wyzwania w swoim życiu. Ważne jest dla niego skuteczne działanie i praktyczna wiedza. Przejawia się to jego obecną specjalizacją   – psychologią zmiany i budowania nawyków.

„Wytrwałość, dyscyplina, systematyczność to zdolności, które są niezwykle cenione przez pracodawców. Wyobraź sobie, że przychodząc do pracy szybciej i skuteczniej zdobywasz nowe kompetencje. Dokańczasz wszystkie sprawy i znacząco wyróżniasz się skutecznością. Czy interesowałby Cię taki scenariusz? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi "Tak", to koniecznie przyjdź na praktyczny warsztat budowania nawyków. Nauczę Cię, w jaki sposób efektywnie i długotrwale zbudować nowe nawyki i powiem także, dlaczego większość z nas nie potrafi tego robić. Do zobaczenia!”

Zapisy: biurokarier@zut.edu.pl; w treści maila wpisać: WARSZTAT I

Porady Ekspertów

PORADY DORADCÓW ZAWODOWYCH.

Na stoisku Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP będą dostępni doradcy zawodowi, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące zawodu, poruszania się po rynku pracy i inne dotyczące kariery zawodowej.

PORADY:  SPECJALISTY DS. AKADEMICKIEGO INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I SPECJALISTY DS. ROZWOJU KARIERY NAUKOWEJ.

Na stoisku Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT będzie można uzyskać odpowiedzi dotyczące zakładania własnej firmy oraz planowania kariery naukowej w kraju i za granicą, skąd czerpać pomysły i dofinansowania.

Więcej informacji, w tym wystawcy, na www.targipracy.zut.edu.pl

Patroni medialni:

Infoludek.pl

SzczecinBiznes.pl