V Sesja Studenckich Kół Naukowych ZUT zakończona 09.12.2013 09:39

6 grudnia 2013 roku po raz piąty na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie została zorganizowana Sesja Studenckich Kół Naukowych.

Patronat honorowy nad Sesją objęli: JM Rektor ZUT, prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kiernożycki, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski, i Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Jacek Wróbel, prof. nadzw.

Sesja została podzielona na pięć bloków tematycznych: blok techniczny, blok przyrodniczy, blok ekonomiczny, blok chemiczny oraz blok interdyscyplinarny.

Na tegoroczną sesję zgłosiło się 39 Studenckich Kół Naukowych reprezentujących dziesięć wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. W sumie nadesłano 71 streszczeń z czego 26 do bloku technicznego, 24 do bloku przyrodniczego, 9 streszczeńprzesłanych do bloku ekonomicznego, 7 do bloku chemicznego i 5 do bloku interdyscyplinarnego.

Wyniki są do pobrania po lewej stronie w zakładce "Wyniki V Sesji SKN 2013".

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom tegorocznej Sesji i ich opiekunom naukowym serdecznie gratuluję.

Dawid Dawidowicz